Bilişim sektöründe bugünün ve geleceğin teknolojilerine değer katan Türkiye merkezli dünya çapında bir şirket olmak.

Etkin ve verimli kaynak kullanımı ile müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlayacak güvenli ve esnek yapılar geliştirmek. Geleceğe odaklanarak bugüne katkıda bulunacak bilgi teknolojilerini ve hizmetlerini sunmak.

Şirket Profili

Proax yazılım danışmanlık olarak şirketlerin tam ihtiyacı olan çözümlere ulaşmasını sağlamak birincil hedefimizdir. Bu amaç için yola çıktığımız günden itibaren alanında uzmanlaşmış kadromuzla birlikte değerli iş ortaklarımızın ve çözüm sunduğumuz müşterilerimizin katkılarıyla bu gün pek çok sektörde etkin ve başarılı yazılımlarla ve danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimizin rekabet gücüne güç katmaktayız.

Proax’ın en büyük artısı bu ilkelerdir. Çünkü her şirket, yaşayan ve değişen bir organizma gibidir. Bu organizma koşullarına göre karar verme, veri ve bulguları doğru değerlendirerek, çözüm ve fayda sağlama en önemli kabiliyetimizi oluşturmaktadır. Aynı sektörde faaliyet gösteren iki şirket arasında iş akışı bakımından majör farklar olabilmektedir. Bu doğrultuda; çözüm alternatiflerinin sonuç ve hedeflerinin mümkün oldukça ölçülebilir kıstaslardan oluşturulması; gerçekçi varsayım ve analitik çalışmalara dayandırılması temel amacımızdır.

Referanslarımız

Aklınıza takılan konular mı var ?

Mail adresinizi paylaşın, destek ekibimiz sizi bilgilendirsin.

İletişim Bilgileri

Bize ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.
0850 441 1220
Yeni Mahalle Aşık Veysel Bulvarı Erciyes Teknopark 3.Bina NO:67/19, 38039 Talas/Kayseri