Finansal performansınızı artırın

 

Kârlılığı artırın

Gerçek zamanlı olarak sağlam finansal zeka ve yerleşik analitik özellikleri sunan merkezi, küresel bir finansal yönetim çözümü ile marjinal gelir büyümesi sağlayın.

 

İş gücünün üretkenliğini en iyi duruma getirin

Çalışanlara akıllı otomasyon, görevleri öncelik sırasına dizme ve Office 365 uygulamalarıyla entegrasyon sağlayan rol tabanlı çalışma alanlarının gücünü sunarak, verimliliği en üst düzeye çıkarın ve işlerinizde daha başarılı sonuçlar elde edin.

 

Operasyonel giderleri azaltın

Finansal süreç otomasyonu, yükümlülük, bütçe planlama, bütçe denetimi ve üç yönlü eşleştirme ile kurumsal coğrafyalar genelindeki operasyonel maliyetleri en aza indirin.

 

Değişen gereksinimlere hızla uyum sağlayın

Esnek, rehberli, kurallara dayalı bir hesap planı, veri kategorileri ve küresel vergi altyapısı ile değişen finansal gereksinimlere uyum sağlayın.

 

Varlık yönetimini kolaylaştırın

Aktifleştirilmiş varlıklarınızın alımdan elden çıkarmaya kadar yönetimine yönelik merkezi, otomatik süreçlerle değerleri verimli bir biçimde izleyin ve raporlama hatalarını azaltın.

 

KILAVUZLU BİR TURA KATILIN 

Bağlı operasyonlarla daha akıllı çalışın

 

Create best-fit manufacturing processes

Optimize any type of manufacturing—discrete, lean, process, or mix-mode—across your supply chain with a single, unified solution.

 

Operasyonel prosedürleri iyileştirin

Stok için üretim, siparişe özel üretim, sipariş üzerine üretim, sipariş üzerine yapılandırma ve sipariş üzerine mühendislik de dahil olmak üzere her bir ürün ailesi için üretim parametrelerini en iyi duruma getirin.

 

Kaynak yönetimini basitleştirin

Dynamics 365 finansal yazılımlarıyla tümleşik bir kaynak modeli ve zamanlama altyapısı kullanıp kaynaklar üzerinde gerçek zamanlı görünürlük elde ederek zamanlamayı kolaylaştırın.

 

Ürün teslimini hızlandırın

İleri düzey depo ve lojistik yönetimi sayesinde üretim malzemesi ve tamamlanmış ürün akışınızı iyileştirin.

 

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini artırın

Gerçek zamanlı bilgiler ve tahmine dayalı zeka aracılığıyla sorunları belirleyip çözerek ürün kalitesini iyileştirin.

 

Tedarik zincirinizi otomatikleştirin ve kolaylaştırın

 

Kurumsal lojistiği modernleştirin

Tesisler, depolar ve taşıma türleri arasında lojistiği senkronize ederek sipariş karşılamayı en iyi duruma getirin ve maliyetleri azaltın.

 

Müşterilere zamanında yanıt verin

Siparişten nakde süreçlerinin kusursuz koordinasyonunu otomatik hale getirerek müşteri talebine daha hızlı yanıt verin.

 

Tahmine dayalı görüşlerle erken hamle yapın

Dinamik finansal analiz olanaklarından faydalanarak tüm tesisler ve depolar üzerinde görünürlük ve denetim elde edip sorunlara proaktif yanıtlar verin.

 

Tedarik etmeyi kolaylaştırın

Tedarik ve ödeme arasındaki süreçleri otomatikleştirerek tedarik maliyetlerini düşürün ve daha fazla kontrol elde edin.

 

Satıştan sipariş karşılamaya kadar süreçleri birleştirin

Satış ve satın alma ile lojistik, üretim ve depo yönetimi arasında sorunsuzca bağlantı kurarak tedarik zincirinizin 360 derecelik bir görünümünü elde edin.

 

Modern ve uyarlanabilir bir platformla yenilikler yapın

 

Esnek kuruluma olanak tanıyın

Değişen gereksinimlere uyum sağlayan, yasal düzenlemelere uyan ve mevcut yatırımlardan en üst düzeyde verim elde eden hızlı, hibrit kurulum seçenekleriyle sürekli kurumsal büyüme sağlayın.

 

Hızla uyum sağlayın

Web uygulamalarını ve mobil uygulamaları oluşturup kurmayı kolaylaştıran, kod gerektirmeyen görsel düzenleyiciler ve araçlarla uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın ve pazara sunma süresini kısaltın.

 

Genişletin ve bağlayın

Dynamics 365 finansal uygulamaları ve üçüncü taraf sistemler genelinde süreçleri otomatikleştirerek tümleşik bir deneyim sağlayın.

 

Güvenle yatırım yapın

Küresel bir altyapıyı işletmenin getirdiği maliyet ve karmaşıklığı azaltmak için Microsoft bulut platformundan yararlanın ve verilerinizin korunmasını son teknoloji ürünü veri merkezlerimize bırakın.

 

Yenilikleri artırın

Sunduğu ayrıntılı bilgilerle ekiplerinizi doğru iş sonuçlarına yönlendiren yapay zeka sayesinde müşteri etkileşimlerinde dönüşüm sağlayın.

 

Mevzuat hizmetlerinizin yapılandırmasını basitleştirin

 

Çeşitli yazılım sürümleri için tek bir mevzuat biçimi kullanın

Çeşitli Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations ve Microsoft Dynamics AX sürümlerinde kullanılabilen tek bir mevzuat yapılandırma hizmetiyle çalışın.

 

Kod gerektirmeyen yapılandırma hizmetleriyle kullanıcılarınıza güç katın

Kod gerektirmeyen bir yaklaşımla kullanıcıların mevzuat raporları, e-faturalar, ödeme biçimleri ve vergi kurallarına yönelik, sık değişen yasal gereksinimleri kolayca yapılandırmasına olanak sağlayın.

 

Dynamics 365 for Finance and Operations’ı deneyin

Size ulaşmamızı isteyin

Bir Dynamics 365 uzmanının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

BİR İSTEK GÖNDERİN