Kurumsal Dönüşümünüz Burada Başlıyor

Finansal performansınızı artırın

Defterleri hızla kapatın, güçlü raporlama özellikleri sunun, iş zekası sayesinde kârlılığı artırın ve küresel uyumluluk sağlayın.

Operasyonlarınızı daha akıllıca yürütün

İmalat faaliyetlerinizi daha çevik ve verimli bir hale getirerek üretim planlaması, zamanlama, operasyonlar ve maliyet yönetimini bağlayıp iyileştirin.

Tedarik zincirinizi otomatikleştirin ve kolaylaştırın

Tümleşik, ileri düzey depo ve envanter yönetimi ile tedarik zincirinizi modernleştirerek sipariş karşılama, malzeme kaynağı bulma ve lojistik olanaklarını geliştirin.

Modern ve uyarlanabilir bir platformla yenilikler yapın

Kolayca uyarlanabilen, genişletilebilen ve kullanmakta olduğunuz diğer uygulama ve hizmetlere bağlanabilen akıllı bir uygulamayla yeniliği teşvik edin.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Finans yönetimi ve operasyonları birleştirerek çalışanlara hızlı ve bilgiye dayalı karar alma imkanı sunan Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, başarısı kanıtlanmış Microsoft Dynamics AX’ı (AXAPTA) her açıdan bir adım öteye taşıyor. Dynamics 365 for Finance and Operations, kurumların değişen pazar taleplerine hızla uyum sağlamasına ve kurumsal büyüme elde etmesine yardımcı oluyor.

Dönem kapatma süreçlerinin hızlanması, güçlü rapor özellikleri, karlılığı artıran iş zekası ve küresel uyumluluk sayesinde Dynamics 365 for Finance and Operations, şirketlerin finansal performansını zirveye çıkarıyor. Varlıkların alımdan elden çıkarmaya kadar uzanan süreçte tek merkezden ve otomatik süreçlerle yönetilmesi, raporlamalarda ki hataları en aza indiriyor.

Operasyonlarını daha akıllıca yürütmek isteyen kurumlar, imalat faaliyetlerini daha çevik ve verimli bir hale getiriyor. Üretim planlaması, operasyonlar ve maliyet yönetiminin imalata bağlanmasıyla birlikte süreçler arasında eşsiz bir koordinasyon elde ediliyor. İleri düzey depo ve lojistik yönetimi, üretim malzemesi ve ürün akışını iyileştiriyor.

Tümleşik, ileri seviye depo ve envanter yönetimi, Dynamics 365 for Finance and Operations araç setinin tedarik zincirini daha modern hale getirmesine olanak tanıyor. Böylelikle sipariş karşılama, malzeme kaynağı bulma ve lojistik süreçleri önemli ölçüde iyileştiriliyor. Platformun modern ve kolayca uyarlanabilir yapısı, şirketlerin sıkça kullandığı pek çok uygulama ve hizmete bağlanarak bütünsel bir verimlilik sunuyor.

Dynamics 365 for Finance and Operations kullanıcıları, kod bilgisine ihtiyaç duymaksızın mevzuat raporlarını, e-faturaları, ödeme biçimlerini ve vergi kurallarına yönelik yasal yükümlülükleri kolayca yapılandırabiliyor.