Kurumunuzun değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayın

Büyümek için doğru ERP çözümünü hızla kullanmaya başlayın. Küresel iş ortaklarından oluşan ağımız, kusursuz Dynamics NAV çözümünü oluşturup kurmanıza yardımcı olacak uzmanlığa sahiptir. Çok kısa bir sürede kurumunuza özgü ihtiyaçları karşılamaya hazır olacaksınız

Finansal yönetim ve muhasebe

Nakdinizi, varlıklarınızı ve bankacılık işlemlerinizi yönetin.

Tedarik zinciri, üretim ve operasyonlar

Üretiminizi, stoklarınızı, siparişlerinizi ve tedarikçilerinizi izleyip yönetin.

Satış ve hizmet

Kişilerinizi, satış fırsatlarınızı ve hizmet sözleşmelerinizi yönetin.

Proje yönetimi

Tahminler oluşturun, projeleri izleyin ve kapasiteyi yönetin.

Esnek kurulum

Kurumunuza en uygun modelin hangisi olduğuna siz karar verin; ister kurum içinde ister bulutta dağıtın.

İş zekası ve raporlama

Kurumunuzun bütünsel bir görünümünü elde ederek bilgiye dayalı kararlar alın.

Uluslararası para birimi desteği

Birden fazla para birimi ve dil kullanarak dünya çapında rekabet edin.

Dynamics NAV’nin kurumunuzu nasıl geliştirdiğini görün

 

Uluslararası hayvan hakları kurumu olan World Animal Protection, tüm dünyadaki kaynaklarının etkili bir biçimde kullanıldığından emin olmak için teknolojisini modernleştirdi. Microsoft Azure ve Office 365’teki Microsoft Dynamics NAV, küresel finans işlemlerini ve operasyonları kolaylaştırarak kurumun hayvanların korunması konusundaki etkisini artırıyor.

Dilediğiniz biçimde, dilediğiniz yerde çalışın

 

Zaten kullanmakta olduğunuz Microsoft Office araçları gibi işleyen Dynamics NAV, Outlook, Word ve Excel ile birlikte sorunsuzca çalışarak sıkça ihtiyaç duyduğunuz görevleri doğrudan Gelen Kutunuzdan gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Üstelik benzer güçlü özelliklerden iOS, Android ve Windows platformlarında da yararlanarak masaüstü, dizüstü ve mobil cihazlarınızda tutarlı ve daha güvenli bir deneyim elde edersiniz. Bu sayede nerede çalışmanız gerektiği fark etmeksizin işlerinizi halledebilirsiniz.

 

Microsoft Dynamics 365 Business Central

KOBİ’lere özel bir iş yönetim çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central, iş süreçlerini otomasyonla destekliyor ve modern bir hale getiriyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir yapısı ve zengin özellikleri, Business Central’i küçük ve orta ölçekli şirketlerin finans, satış, sevkiyat, proje yönetimi ve servis gibi süreçleri uçtan uca daha etkin yönetmeleri için ideal bir çözüme dönüştürüyor. Şirketler kendi faaliyet bölgelerine ve sektörlerine özgü fonksiyonları kolaylıkla sisteme ekleyebiliyor.

Kurulumu ve ayarlaması son derece kolay olan Dynamics 365 Business Central, iş süreçlerini kullanıcı rolüne göre düzenleyen Role Center ile iş yönetimini kolaylaştırıyor. Yasal uyumluluğu gözetirken, finansal kapanışları ve raporlamaları hızlandıran şirketler, ayrıca tedarik zinciri genelinde görünürlüğü artırarak satın alma süreçlerinde daha yüksek kontrol sahibi oluyor.

Çözüm içinde yer alan öneri becerileri, daha akıllıca satışlar yaparak müşteri hizmetlerini geliştirmeye imkan tanıyor. Böylelikle yeni gelir fırsatları ıskalanmamış oluyor. Bütçelerin yönetimini ve projelerdeki ilerleyişi gerçek zamanlı veriler üzerinden değerlendirme kabiliyeti sunan Business Central, üretim ve depolama operasyonlarını da iyileştirerek giderleri en aza indiriyor.