Dynamics 365 for Sales

Dynamics 365 for Sales ile Satış Ekibi, Müşterilere ve Fırsatlara Yeni Bir Pencereden Bakıyor

Dynamics 365 for Sales, Microsoft Dynamics 365’in ERP ve CRM yetenekleriyle satış süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Satış ekibinin müşterilerle gerçekleştirdiği her türlü etkileşim daha anlamlı ve daha etkili hale geliyor.. Satış temsilcilerinin müşterileriyle daha güçlü ilişkiler kurmasını, öngörülere dayalı eylemlerde bulunmasını ve satışları daha hızlı kapatmasını sağlayan Dynamics 365 for Sales, yerleşik zekadan faydalanarak satış süreçlerini daha akıllı hale getiriyor.

 

Satış ekibi, Dynamics 365 for Sales‘in sunduğu bağlamsal, yerleşik zekaya dayalı, kişiselleştirilmiş etkileşimler sayesinde potansiyel müşterilerin beklentilerini etkin biçimde yanıtlıyor. E-posta etkileşimini zaman ve cihaz özelinde analiz eden yerleşik zeka, iletişimlere proaktif bir yaklaşım getiriyor. Sosyal yaklaşımları ortaya koyan ve potansiyel rekabet tehditlerini belirleyen sosyal zeka, alıcıların gerçek düşünceleri hakkında satış ekibini bilgilendiriyor.

Dynamics 365 for Sales ile Sosyal medya ERP ile buluştu

LinkedIn ile entegre çalışan Dynamics 365 çözümleri, verileri ve süreçleri, müşterilerin belirli ihtiyaçlarına ilişkin içgörüler sağlayacak şekilde birleştiriyor. Böylelikle satış ekipleri ve müşteriler arasındaki güven duygusu güçleniyor ve ilişki yönetimi kolaylaşıyor. Satış yöneticileri, katılabilecekleri uygun konuşmaları ve paylaşabilecekleri içeriklere ilişkin önerileri tek ekran üzerinde görerek yeni satış fırsatları için vakit kaybetmiyor.

Şirketlere ve tüketiciye yönelik farklı iş modelleri için üçüncü taraflarca sunulan bağlamsal firma özellikleri, haberler ve ilgi çekici etkinlikler ile hesap, kişi ve müşteri adayı verilerini zenginleştiren çözüm; sosyal veriler ve modern mobil uygulamalarıyla internet bağlantısına ihtiyaç duymaksızın mobil çalışmayı destekliyor.

Web uygulamalarını ve mobil uygulamaları oluşturup kurmayı kolaylaştıran, kod gerektirmeyen görsel düzenleyiciler ve araçlar, kullanılacak uygulamanın ihtiyaca göre özelleştirilmesini hızlandırıyor. Dynamics 365 portföyü ve üçüncü parti sistemler genelinde otomatik hale getirilen süreçler, uçtan uca tümleşik bir deneyim yaratarak iş süreçlerinde verimlilik sağlıyor.

İnsana bağlı olmayan eğitim süreçleri

Satış ekibinin eğitim sürecini kısaltmak için zengin, bağlama uygun yardım hizmeti ve satıcıları en başarılı sonuçlara yönlendiren akıllı, etkinliğe dayalı bir satış süreci oluşturmak Dynamics 365 for Sales ile mümkün oluyor. Uçtan uca fırsatı yönetimi deneyimiyle anlaşma süreçleri hızlanırken, günlük satış faaliyetleri Microsoft’un ofislerde yaygın olarak kullanılan ek eğitime gerek duymayan Outlook, Excel gibi araçlar üzerinden yürüyor.

Etkileşimli yardım özellikleri ve kapsamlı dokümantasyon, yeni satış uzmanlarının işe alım sürelerini kısaltıyor. Belirlenen hedefler doğrultusunda sağlanan geri bildirim ve rehberlik, etkili sonuç alınmasını sağlıyor. Gerçek zamanlı analitik dashboard’lar ile kullanıcı dostu bir ekran üzerinden planlanan süreçte meydana gelen sapmaları incelemek ve düzeltmek basitleşiyor.