Dynamics 365 for Marketing

Dynamics 365 for Marketing ile eşsiz bir müşteri deneyimi için satış ve pazarlama bir arada

Potansiyel müşterileri birer iş ilişkisine dönüştüren pazarlama otomasyonu uygulaması Dynamics 365 for Marketing, kullanıcı dostu tasarımı, yerleşik iş zekası özellikleri ve Dynamics 365 for Sales ile kusursuz uyumu sayesinde müşteri deneyimine yeni ufuklar açıyor.

 

E-postalar ve web sitesi giriş sayfaları için özelleştirilebilir şablonlar, şirketlerin dijital varlıklarını farklılaştırmalarına olanak tanıyor. “Sürükle ve bırak” sistemi sayesinde çalışan tasarım araçlarıyla kişisel mesajlardan, sözleşmelere kadar içerik üretimi hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Dynamics 365 for Marketing ile otomatik çalışan, çok kanallı kampanyalar düzenleniyor. Kişiye özel e-posta mesajları göndermek, iş akışlarını hayata geçirmek ve daha fazlası mümkün.

Kolayca oluşturulan “dijital yolculuk” sayesinde etkileşime giren her kullanıcı, kendi tıklamalarına yanıt veren özel bir yolu izliyor. Böylece en yüksek potansiyele sahip müşteri adayları belirlenebiliyor. Kampanyaların takibini ve sonuçların analizini kolaylaştıran Dynamics 365 for Marketing, uzun vadeli iş ilişkileri oluşturarak şirketlere kârlılık ve büyüme sağlıyor.

 

Microsoft Dynamics 365 for Marketing ile Pazarlamaya Yeni Bir Yaklaşım

Pazarlama departmanının iş süreçlerini kolaylaştıran ve hızlandıran uygulama ve çözümleri, aynı zamanda satış süreçleriyle de entegre çalışıyor. Temel pazarlama aracı e-posta ile pazarlama, müşteri yolculuğu, davranış takibi, puanlama ve pazarlama faaliyetleri için web sayfaları oluşturma imkanı sunuyor. LinkedIn’in müşteri çekme araçlarıyla oluşturulan potansiyel etkileşimler Dynamics 365 üzerine taşınabiliyor. Etkinlik yönetimi aracıyla yüz yüze ya da web üzerinden gerçekleştirilen etkinliklerin takibi daha verimli hale gelirken, “Müşterinin Sesi” ile online anketler hazırlayıp sonuçları analiz etmek mümkün oluyor.

İhtiyaca göre özelleştirilebilen Dynamics 365 for Marketing çözüm ailesi, hızla büyüyen uygulama mağazası Microsoft AppSource‘dan indirilen harici paket ve uygulamalar ile çok daha fazla özellik içerecek şekilde genişletilebiliyor.